ÇİÇEKLERİN BÜYÜSÜ

4 yıl önce ( 31 Temmuz 2018 Salı )
about-page-img
Düğünlerde çiçeklerin yeri düşündüğünden çok daha fazla! İlk akla gelen gelin çiçeği olsa da aslında çiçek detayı birçok yere hakim ve düğünün canlılığının sembolü.

Çiçek kullanımında en popüler olanı tabi ki gelin buketleri!Gelin buketleri tüm düğünün konseptine uygun seçilerek tasarlanır. Yani düğününüzü yansıtır. Çeşit çeşit trend gelin çiçeklerinden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Her dönem oldukça çeşitliliği olan bir detaydır gelin çiçekleri…
Gelin çiçeklerinin kullanıldığı bir diğer alanda dekorasyon tasarımı! Dekorasyonunuza çiçekler hakim olsun istiyorsanız gerçekten de çiçekler hakim olmalı. Girişten, masalara, gelin yolundan, çatal bıçağa kadar her yer çiçekler ile dolu olmalı. Rengarenk kır çiçeklerini tercih ederseniz daha salaş ve bohem bir görüntü yakalamış olursunuz, eğer daha düz renkler tercih ederseniz ise daha romantik bir hava oluşturmuş olursunuz.

Son dönem trendlerinde oldukça popüler olan bir diğer şey de çiçekten aksesuarlar. Bu aksesuarlar, toka gelin tacı, ve saç modellerinin içine harmanlanabilecek şekilde tasarlanıyor ve oldukça zarif bir görüntüye sahip olmayı sağlıyor. Genellikle beyaz çiçekler tercih edilse de farklı birçok çiçek kullanılabilir. Hatta bence herkes kendisi için özel olan çiçeklerden tercih etmeli ki gerçekten anlam yüklü ve kişiye özel olsun. Genellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilen detaylar olsa da kimse kışın kafanıza çiçek taktınız diye sizi sorgulamayacaktır. J Sonuçta bu özel günde her şey sizin hayallerinizdeki gibi olmalı!Şimdi gelelim gelin arabasına! Bir gelin arabasına gelin arabası demek için o arabanın süslenmiş olması gerekir. Bu süsleme birçok değişik şeyler ile yapılabiliyor, örneğin bebekler, gelin damat figürleri gibi gibi… Ama benim gördükçe içimi açan ve bana oldukça şık gelen görüntü yine çiçekler ile sağlanıyor. Gelin arabası süslerken öncelikle genel temanızdan çıkmamalı bütünlüğü bozmamalısınız. Yani mekanından gelinliğe sizin düğününüze hakim olan hava ne ise arabanızın süslemesine de hakim olan hava o olmalıdır. Gelin arabanızı istediğiniz çiçekler ile süslerken arabanızın modelini ve rengini de göz önünde bulundurun. Uyumlu bir görüntü emin olun göze çok daha hoş gelecektir.