DETAY FOTOĞRAFLARI İLE HARİKALAR YARATIN

4 yıl önce ( 31 Temmuz 2018 Salı )
about-page-img
Düğün dendiğinde hepimizin aklına gelin ve damat fotoğrafı geliyor, biliyorum. Çünkü alışılmış olan bu, ama aslında çoğu kişinin dikkat etmediği detaylar düğün fotoğraflarında çok daha şık ve özel anları simgeliyor. Eğer anlam yüklemeyi seven, detaylara dikkat eden biriyseniz bu fotoğrafların anlamı sizin için bir başka olacak.


Detaylar anlam yüklüdür, gelinlik, damatlık, yüzükler… Bunları ilk gördüğünüz anlar özeldir, eminim ki çoğunuzun gözü dolmuştur veya dolacaktır. J


Bu fotoğraflarım herkesten farklı olsun kalite konsept konusunda sorun yaşamayayım diyorsan ilk olarak çekim yapacağın fotoğrafçının daha önceki çekimlerinde ne tür çalışmalar yaptığını detaylıca incele, eğer tarzlarınız uyuyor ve ben de aynı böyle bir şey istiyordum diyorsan o fotoğrafçıyı tercih etme de şüphe yaşama!

Şimdi gelelim detaylara…


Gelinlik Damatlık

Gelinlik ve damatlık her zaman özeldir, duygulandırır. Simgeseldir… Gelinlik ve damatlığı giymeden önce yapılacak konseptler ile bu kıyafetlerinizi ölümsüzleştirebilir ve baktıkça duygulanabilirsiniz.


Alyanslarınız

Alyanslar simgesel de olsa sizi birbirinize bağlar. Parmaklarınıza takmadan önce bu anı da ölümsüzleştirmek sizin ve fotoğrafçınızın elinde. Ortaklaşa bulacağınız fikirler ile ister iç mekan ister dış mekanda çekimler yapabilirsiniz. Doğal ortamda çokça güzel konsept çıkacağına eminim.
Son dönemlerin fotoğraf trendlerinde de doğal ortamın yoğun şekilde kullanıldığını hepinize hatırlatmak isterim!


Gelin Çiçeği

Fotoğraflara sıcaklık veren bir başka detayda gelin çiçekleri, hatta tüm çiçek detayları. Gelin çiçeğinizin içi ısıtacak bir havası olacak buna eminim, gelinliğinizin naif ve temiz beyazlığının yanında çiçeklerinizin rengi büyüleyici gözükecek. Yalnızca gelin çiçeğiniz değil tacınız da çiçeklerden yapılmışsa o da oldukça cıvıl cıvıl ve anlamlı bir fotoğraf haline gelebilir. İç ve dış mekanlarda bu çekimleri hayal ettiğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Ayakkabılar

İster gelin ister damat ayakkabısı olsun ayakkabılar da bir yola çıktığınızı simgeleyen detaylardır. Çiçeğiniz ile bütünleştirerek gerçekleştirebileceğiniz bu çekimler de oldukça anlamlı olacaktır.


Fotoğraflarınız
Düğününüzde de dekorasyon için kullanabileceğiniz fotoğraflarınız düğün çekiminiz için de oldukça güzel konseptler oluşturmanızda size yardım olacak detayların başında geliyor. Bu fotoğraflar hasır ipler ve ışıklarla dizayn edilecek bir çerçevede oldukça özel ve anlamlı bir görüntü sağlayacak, bunu da anılarınıza eklemeyi unutmamanızı öneririm!