ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL VE CANSU TOSUN DÜĞÜNÜNE DAİR

3 yıl önce ( 7 Mart 2019 Perşembe )
about-page-img
Son dönemin popüler dizilerinden biri olan Çukur’un başkarakterlerinden olan Vartolu’yu canlandıran Erkan Kolçak Köstendil, daha önce Familya dizisinden birlikte oynadığı Cansu Tosun ile dünya evine girdi. Geçen sene nişanlanan çift sosyal medyada yaptıkları paylaşımları ile mutluluklarını gözler önüne seriyorlardı. Birbirlerine oldukça yakışan çiftin düğün günü heyecanla beklenirken o gün gelip çattı ve nefis görüntüler ortaya çıktı.

  

Şimdi düğünün detaylarına bakalım…

Düğün yeri olarak Adrasan – Olimpos’u tercih eden çift, orada bir otel kapatarak deyim yerindeyse festival tadında bir düğün yaptılar. Çiftin düğününe ünlü isimlerin yanında Hollanda ve Almanya’dan da konukları katıldı. Gelen konuklarını iki gün boyunca otelde ağırladılar ve düğün dışında da oldukça keyifli iki gün yaşattılar. Festival tadındaki düğünde eğlenceler bitmedi, ünlü çift birlikte enstrümanlar çalarak hem doyasıya eğlendi hem de tüm misafirlerine keyifli anlar yaşattı. 


Konsept olarak gayet sade ve doğallıktan yana olan çiftimizin gelinlik ve damatlığı da bir o kadar sade ve yaz aylarına uygundu.
Cansu Tosun iki gün süren bu festival tadındaki düğününde birçok farklı gelinlik ve elbise giydi, ama nikah töreninde giymiş olduğu bu gelinlik Akay Gelinliğe aitti. 

Erkan Kolçak Köstendil damatlık olarak açık mavi tercih ederek yaz aylarına uygun ve çok sade bir görüntü sergiledi. Kravat ve papyon tercih etmeyen oyuncu oldukça samimi görünüyordu. Cansu Tosun ise vücudunu saran V yaka ve dantel detaylı gelinliği ile büyüledi. Sadeliğin zarafet ile birleşmesini bizlere bu gelinlikle gösteren Cansu Tosun ile Erkan Kolçak Köstendil  nefis bir uyum içerisindeydiler. Gelin çiçeği olarak kır çiçeklerinden oluşmuş pastel tonlarında bir buket tercih eden Cansu Tosun’a Erkan Kolçak Köstendil’in yakasındaki mini çiçek detayı eşlik ediyor ve uyumlarına uyum katıyordu.


Düğüne birçok ünlü isim katılırken, çiftin nikah şahitliğini de ünlü isimler yaptı. Erkan Kolçak Köstendil’in nikah şahidi aynı zamanda kuzeni olan Bülent Şakrak olurken Cansu Tosun’un nikah şahitliğini de oyuncu arkadaşı Leyla Lydia Tuğutlu üstlendi.


Düğüne katılan ünlülerden fotoğraflara bakalım şimdi…


                                                                     
                                                                                 Aybüke Pusat
   
                                               Gökçe Bahadır fit vücudu ile havuzun keyfini çıkarttı.

                 
                     Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak da düğün öncesi havuzun keyfini çıkartan ünlülerden.


Bu keyifli düğünün sonunda bu çifte ömür boyu mutluluklar dilerim...