GÜN BATIMINDA AŞK

3 yıl önce ( 10 Nisan 2019 Çarşamba )
about-page-img
Düğün öncesi yapılan konsept çekimler açık, kapalı birçok yerde yapılabiliyor. Son dönemde yine oldukça örneğini gördüğüm gün batımı fotoğrafları ise bence birçok filtrenin önüne geçerek nefis karelere sahne oluyor. Eğer hala fotoğraf çekimini yaptırmadıysan, gün batımının o eşsiz doğal rengini kaçırmayarak çekimler yaptırabilirsin. Fotoğrafçın ile konuşup nasıl bir çekim istediğine karar verdikten sonra yanınıza alacağınız materyallere karar verip  en güzel nerede bu ışığı yakalayabileceğinize karar verebilirsiniz.

Gün batımı gerçekten birçok filtrenin ötesinde! Hem doğal oluşu hem de o ışığın verdiği etki ile birbirinden başarılı fotoğrafların olacağına ben şimdiden eminim. Birden çok örnek ile karşılaşıp bununla ilgili örnekleri de inceledikten sonra gerçek anlamda en nefis karelerin bu anda çıktığını düşünüyorum.

Şimdi seninle çok beğendiğim örnekleri paylaşacağım, senin de hoşuna giderse böyle bir çekim yaptırmayı atlamamanı öneririm!


Gelinlikte birbirinden güzel çiçek detayları, elindeki buketin harika tonları ile bütünleşmiş ve gün batımının o güzel rengi ile buluşmuş! Bence nefis bir kare…


Yalnızca gerçek mutluluk insanı bu kadar gülümsetebilir, nefis gün batımı ile buluşunca da bu harika kare ortaya çıkmış. Baktıkça gülümsetecek fotoğraflar… Sen de fotoğraf çekiminde konseptlere sıkışıp kalma, çok daha samimi ve içten fotoğraflar her zaman daha özel oluyor.


Yine çok beğendiğim bir kare… Gerçek mutluluğun gülüşlerde saklı olduğuna inanıyorum!


Eşin ve senin  yanında rahat edebileceğiniz bir fotoğrafçı ile çalışmanız çok önemli, bunun için öncesinde çok detaylı bir görüşme yapmalısın. Anlaştıktan sonra ise her şey anı yakalamaya kalacak…


Harika! Adeta bir masaldan çıkmış bu görüntüde de gün batımının çok büyük bir etkisi olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum.


Konsept hazırlanmış çiçek detayları ve otantik bir halı ile özellikle gelinliğin tarzı nefis bir bütünlük oluşturmuş. Gün batımının kusursuzluğu ile de aşk kokan bir fotoğraf ortaya çıkmış…

Bu önerilerden sonra sen de fotoğrafçın ile görüşüp çekim yapacağınız alanda belki yer değişikliği yapabilirsin, gün batımını en güzel alabileceğiniz yeri seçmekte oldukça önemli bir konu!