KONSEPT ÇEKİM ÖNERİLERİ

3 yıl önce ( 7 Mart 2019 Perşembe )
about-page-img
Düğün fotoğraflarında artık konseptler aldı başını yürüdü, sıradanlıktan sıkılan tüm çiftlere fotoğrafçılar farklı mekanlar sunarak ve materyaller kullandırarak birbirinden güzel fotoğraflar sunuyor. Tabi ki yine herkesin hayali neyse onunla bağlantılı konseptler ortaya çıkıyor. Deniz kum mu olacak, otantik bir atmosfer mi yoksa hayvanlarla iç içe fotoğraflar mı derken işin içine renk tonlamaları giriyor, fotoğrafların genelinde sıcak renkler mi yoksa soğuk renkler mi gibi…
Kulağa çok zahmetli gelse de fotoğraf aslında hayatımızdaki en güzel şeylerden birisi. Elimize alıp baktığımızda o ana dönememizi sağlayan başka ne var ki… Neyse konudan çok uzaklaşmadan şimdi seninle beğendiğim birkaç fotoğraf konseptini paylaşmak istiyorum. Eğer aklında daha bir şey şekillenmediyse yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.


Bu şekilde hazırlanmış otantik bir konseptte kullanacağın parçalar sana özel olacağı için, başkasında olmayacak kişiselleştirilmiş fotoğrafların olabilir. Bence değişik olabilir tabi ki bunu daha da detaylandırarak çeşitlendirmek senin elinde.


Mumlar ve ışıklarla süslenmiş bu kapalı alan fikri bence nefis! Oldukça romantik gözüken bu fotoğraf konseptine yapacağın eklemeler ile özelleştirmek senin elinde.


Uzun tavanlı kapalı mekanlar bence çok kaliteli fotoğrafları ortaya çıkarıyor. Fotoğrafçın ile belirleyeceğin yerler içerisinden en beğendiğini seçtikten sonra bu tarz fotoğraflar çekilebilirsin bence.


Şehir görüntüsünün atmosferine karışıp onunla bütünleşmek mi? Önce bir düşündürüyor aslında, zaten bıkmışız şehir hayatından derken aslında güzel çıkabileceğini de düşünüyorum. Sen de bir düşün derim! J


Tek kelime ile HARİKA!


Düz bir fonda fotoğraf çekilmek fikri? Bence oldukça eğlenceli!  


Bu bir fikir değil bence, sonuçta o da sizinle birlikte yaşayacak bir dostunuz. J Dışarı çıkartılabilen evcil hayvanı olan çiftler düğün fotoğraflardan onlara kesinlikle yer vermeli ki böyle nefis kareler karşımıza çıksın!!!